נפלאות הבקוצ'יול – המגהץ מהטבע

נפלאות הבקוצ'יול – המגהץ מהטבע

מדובר בסוג של תרכובת נוגדת חמצון, שמצויה בזרעים ובעלים של צמח הבאבצ'י שמקורו בהודו.. אבל האם ידעתן שהוא נחשב לחלופה הטבעית הראשונה לרטינול? בזכות היכולת המוכחת שלו להחליק קמטוטים ולחדש את מרקם העור, הוא זכה לכינוי המחמיא "המגהץ של הטבע". היכרות

מה זה בעצם בקוצ'יול?
מדובר בסוג של תרכובת נוגדת חמצון, שמצויה בזרעים ובעלים של צמח הבאבצ'י שמקורו בהודו. בניגוד למוצרי רטינול רבים שהמקור שלהם הוא סינתטי או מן החי ומתוצרי לוואי של בעלי חיים, בקוצ'יול הוא חלופה טבעונית גאה וראויה. הוא זרז של קולגן, אחד המרכיבים החיוניים ביותר לעור חלק וצעיר למראה, הוא בעל תכונות אנטי דלקתיות ואנטי בקטריאליות שמטפלות באקנה, הוא מסייע בתיקון תאי עור, מביא לחידושם ופועל להחלקת קמטוטים ולהשגת גוון חלק ואחיד יותר.

אז כדאי לדעת שבקוצ'יול עשיר בנוגדי חימצון, מחזק את מערכת החיסון ועתיר ויטמינים חיוניים A, C, B6 ו K, וגם סידן, אבץ, ברזל וחומצה פולית. עולם הקוסמטיקה גילה את הצמח המופלא על ערכיו התזונתיים ולאחר ניסויים רבים התברר שניתן להפיק מהצמח תרכובת שדומה בהרכב הכימי שלה לרטינול. ההבדל המהותי בין הרטינול לבקוצ'יול הוא שהרטינול הוא חומר שמבוסס על כימיקלים סינטטיים חזקים ואילו הבאק צ'וי הוא חומר טבעי לחלוטין.

כאשר משתמשים בשני החומרים למריחה על העור – מקבלים תוצאות דומות: העור שניזוק עם הזמן, איבד מגמישותו, נחלש והופיעו בו קמטוטים או כתמים, מקבל מנה הגונה של לחות אפקטיבית שמצליחה לחדש את מרקם העור ולשמור על רמת הלחות בעור. לאורך זמן ושימוש מבוקר החומר הטבעי (בקוצ'יול) והכימי (הרטינול) משחזרים את המטריצה החוץ-תאית שהיא הגורם המרכזי להזדקנות העור.

ניסוי ותוצאות
מחקר שנערך בשנת 2014 על ידי Sytheon במשך 12 שבועות בהשתתפות נסייניות בגיל 41-60 הוכיח מעל כל ספק שבקוצ'יול הוא מרכיב האנטי-אייג'ינג האמיתי הראשון דמוי רטינול .איך הוא עושה את זה? בדומה לרטינול גם הבקוצ'יול הוכח כחומר שממריץ את מחזור הדם ומגביר את ייצור הקולגן הטבעי בעור. וזאת יש לדעת: תהליך ייצור הקולגן פוחת באופן טבעי מסוף שנות העשרים ואילך. תרכובות מדויקות יכולות לעודד את גירוי הקולגן בשיטות שונות ובאופן אפקטיבי במיוחד כך שניתן ליהנות מהתחדשות מבוקרת של העור, הבהרת כתמים, צמצום וטשטוש קמטים קיימים ומניעת היווצרות קמטים חדשים, מיצוק העור ועוד.

במהלך השנים הוכיחו המחקרים השונים שככל שנקדים להשתמש בתכשירי טיפוח אמינים בגיל צעיר, כך נצליח למנוע מבעוד מועד את הזדקנות העור ולצמצם את הנזקים הטבעיים שנגרמים לעור באופן טבעי בתהליך ההתבגרות. בידינו הבחירה באיזה תכשירי טיפוח להשתמש: תכשירים המכילים כימיקלים מסונתזים שונים או תכשירים המבוססים על רכיבים מהטבע.

הבחירה שלנו:
קרם יום בקוצ'יול& טריפל K חומצה היאלרונית
פיתוח חדשני של אסיף: קרם יום ייחודי על בסיס רכיבים טבעיים איכותיים ביותר שתורמים למיצוק העור ומראה זוהר. הקרם מכיל  בקוצ'יול ושילוב של שלוש מולקולות בגדלים שונים של חומצה היאלרונית. החיבור בין רכיבי המוצר יוצר חיבור מיטבי לקולגן בגוף ומעודד ייצור קולגן, מחליק קמטים ומחדיר לחות ותורם להזנת העור לאורך זמן. שימוש יומיומי במוצר יתרום לכך שהעור ייראה בריא, גמיש וזוהר.